POVINNOST ROUŠKY VE ŠKOLE - ZMĚNA!!

Od pátku 18. září 2020 musí mít žáci druhého stupně roušku po celou dobu vyučování, tedy i v době, kdy jsou ve třídě a v lavicích.

GOOGLE CLASSROOM - GC

(prostor pro distanční vyučování)

Milí rodiče,

v případě, že by na škole byla opět zavedena distanční výuka, tak by Vaše děti pracovaly na Google Classroom. Zde by učitelé zadávali práce nebo písemky a zde by žáci svoji práci "odevzdávali". Přístup na GC je přes školní mail, který všichni mají již aktivovaný. Většina dětí už se dokonce úspěšně a bez problémů přihlásila do několika předmětů - KURZŮ.

Žáci měli možnost si práci na GC vyzkoušet v hodině informatiky, já s nimi navíc provedu instruktáž v hodině angličtiny 18.9. Pro rodiče a děti, kteří si neví úplně rady, uvádím odkaz, kde najdete základní informace a instruktážní videa:

google-classroom/

Věřím, že si postupně všichni žáci práci na Google Classroom osvojí. I během prezenční výuky se budu snažit občas zadat nějaký úkol tady, aby si děti zvykly v Google Classroom pracovat.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Děkuji za spolupráci.

S. Furišová, třídní učitelka

17.9.2020

*********************************************************************

Milí rodiče, připomínám všem třídní schůzky třídy 6.A, které se konají ve STŘEDU 23. ZÁŘÍ v 16 hodin ve venkovní učebně.

Prosím pročtěte si pozorně následující dokumenty, při třídních schůzkách podepíšete, že jste s nimi byli seznámeni.

Školní řád - aktualizace září 2020

Organizace výuky od 1.9.2020

Děkuji Vám za spolupráci a těším se na Vás.

Milí rodiče,

děti dnes obdržely fotografii třídy za předchozí školní rok (tedy bez nových spolužáků) a fotografie individuální / skupinkové. Jednotlivé částky zaplatím z příslušného fondu žáka.

******************************************

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

V souladu s nařízením vlády je od čtvrtka 10.9.2020 nařízeno povinné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách budov v ČR.

Každý žák musí mít dvě roušky a sáček na roušky.

Bez roušky není možné vstoupit do budovy školy.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

******************************************

Milí rodiče,

dnes žáci obdrží kopii formuláře pro samostatný odchod ze školy během vyučování. Prosím použijte ho v případě nutnosti. Škola NEUMOŽNÍ odchod žáka ze školy v době vyučování bez žádosti podepsané zákonným zástupcem, vzkaz přes SMS nebude brán v potaz.

Děkuji za pochopení.

3.9.2020

*********************************************************************

Milí rodiče, na titulní stránce webu ZŠ Polešovice věnujte prosím pozornost informacím týkajícím se Organizace vzdělávání od 1.9.2020.

Vaše děti byly dnes se zmíněnými zásadami (viz příloha) seznámeny dnes. Prosím ujistětě se, že si tyto zásady přečtete také a budete se jimi řídit po dobu jejich platnosti.

Organizace výuky od 1.9.2020

Děkuji za spolupráci

1.9..2020

*********************************************************************

Milí rodiče, poslala jsem Vám na mail informace ohledně nákupu pracovních sešitů. Prosím o přečtení a zpětnou vazbu.

Zároveň informuji o třídních schůzkách, které se budou konat ve středu 23. září v 16 hodin ve venkovní učebně. Těším se na setkání s Vámi.

27.8.2020

Milí rodiče,

v nejbližší době Vás budu kontaktovat mailem, event. přes SMS, ohledně výběru peněz na pracovní sešity. Další informace průběžně najdete zde ve vzkazech nebo opět přes mail. Rovrh hodin zveřejním na konci tohoto týdne.

Pokud máte nějaké konkrétní dotazy již teď, neváhejte mě kontaktovat.

Děkuji a těším se na spolupráci s Vámi v nadcházejícím školním roce.

Silvie Furišová

silvie.furisova@zspolesovice.cz