2020/2021

Trochu jiná 5. hodina :xD

28. 4.

rn1 rn2 rn3

Milé děti a vážení rodiče,

vkládám vám nový rozvrh distanční výuky (platný od 12. 4. 2021). Zelená políčka jsou na Google Meet (video konference) a ostatní formou úkolů. Jsme ale živý organismus a přizpůsobujeme se našim potřebám, proto jsou změny možné. Vždy vás ale daný kantor na změnu upozorní. Buďte pozorní a sledujte emaily podle rozvrhu.

rozvrh

- pokyny k povinné distanční výuce žáci dostali od  jednotlivých vyučujících

- je nutné denně sledovat školní emaily, plnit zadávané úkoly (hlídejte si termíny) a tam, kde se žáci s  vyučujícími dohodli na online hodinách být včas připojeni, mít zapnutou kameru

- režim je podle rozvrhu, tedy pokud žáci nemají ve čtvrtek matematiku, nemají ji ani doma

- omlouvání dětí je stejné jako u prezenční formy: předem mě prosím informujte a pak omluvenku zapište do omluvného listu, ten mi prosím poté vyfocený pošlete obratem na email.

VELIKONOČNÍ TV VÝZVA

Od pondělí 29. 3. do pondělí 5. 4. 2021 jsme dostali tělocvikářskou výzvu. Chodíme a běháme, měříme a zapisujeme do tabulek. Cílem je rozhýbat tělo pokroucené neustálým sezením u PC. Tím si i vlít trochu pozitivní energie do žil. Někteří z nás výzvu přijímáme a doufáme, že se k nám postupně přidáte všichni, každý kilometr se počítá ;)

Odměna je slíbená taky: nejlepší skupina (třída) vyhrává dort, nejlepší 3 jednotlivci získají sportovní odměny

TABULKA K VYPLNĚNÍ (12.33 kB)

Máme lva na víkend, juch

lev

Náš zimní dobrý skutek ;)

A     A     A

Milé děti,

naši parlamenťáci se rozhodli udělat dobrý skutek, dali hlavy dohromady a oslovili Bělinku v Kunovicích. Je to domov, kde žijí velmi těžce postižené děti a mladí dospělí se specifickými potřebami. Na otázku, jak bychom mohli my školáci v tomto obdoví pomoci, přišla jasná odpověď: "Naši klienti potřebují speciální pomůcky i hračky, takže jejich výběr by pro vás byl složitý. Nicméně jako všechny děti mají rádi různé sladkosti, koláče, čokolády apod. Takže pokud byste chtěli a třeba ve škole nebo doma s maminkami upekli „buchtu“ (nebo cokoliv jiného), či věnovali ze svých „sladkých zásob“ nějaké měkké bonbony (gumové či pěnové), sušenky, oplatky, čokoládu, ovocné výživy, šťávy, ovoce apod., byli bychom velmi rádi."

Proto tento čtvrtek 28. 1. 2021 v době 13:00 - 14:00 proběhne u školy sbírka pro Bělinku. Když se tu zastavíte s drobnou sladkostí, viz.výše, klienty z Bělinky to jistě potěší a udělá jim to hezčí den. Někdy stačí opravdu jen málo k tomu, abyste druhým udělali radost. Tak, i napříč chladnému počasí, přijďte každý se svou trochou do mlýna. Roušky s sebou.

Za parlamenťáky děkuji.

Vaše třídní