Přírodopis

Vždy, když dobereme nějakou kapitolu, čeká nás písemné opakování. Průběžně budu znalostí dětí zjišťovat i ústní formou. Nedávám žákům domací úkoly, ale je jejich úkolem si den před hodinou přírodopisu, přečíst učivo v sešitě (v případě potřeby i v učebnici) a podívat se na obrázky v učebnici. Prostě průběžně.

Děkuji.            R. Piknerová

V tomto školním roce se můžete těšit v prvním pololetí na zoologii (strunatce, obratlovce), ve druhém pololetí ze budeme zabývat botanikou - tedy rostliny.

Dávejte pozor v hodinách a všechno si krásně zapamatujete.

Žáci budou potřebovat sešit formátu A4, může být bez linek nebo s linkami, tloušťku nechám na vás (každý píše jinou velikostí písma).

"Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat a chceme-li něco zlepšit, musíme začít sami u sebe."

Výsledek obrázku pro volné obrázky ke stažení