Vítejte na stránkách 9.A

Pro rodiče: kontaktní emailová adresa: renata.simkova@zspolesovice.cz

Veškerá fota najdete zde: www.zonerama.com

g

Vážení rodiče, milí žáci,

okres Uherské Hradiště patří mezi infekcí Covid -19 nejvíce zasažené regiony v celé republice. Je možné, že v nejbližších dnech budeme muset přejít na distanční vzdělávání.

Nedávno jsme všem žákům školy zřídili účty, díky kterým mají možnost využívat nástroj Google Classroom (Učebna).

V liště nahoře - pod názvem GOOGLE CLASSROOM -  najdete informace, návody a odkazy, které vám v používání Google Classroom pomohou.

Organizace výuky od 10.9.2020

Od pátku 18.9.2020  od 0.00 hod. budou na 2.st. povinné roušky během vyučování v celé budově školy (třídy, lavice, společné prostory).Je potřeba mít dvě roušky na den a měnit je.

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

24.9.2020 RODIČOVSKÁ SCHŮZKA 16.00 VE VENKOVNÍ UČEBNĚ - 9.AB

12.11.2020 OSVĚTIM

9.-11.6.2021 VODÁK ŘEKA MORAVA  - vodák byl pro tento rok zrušen, po dohodě s CK peřej a domluvě s dětmi se vodák přesouvá na příští rok