PO 16.3.2020

1.Ani v této nelehké době nezapomínejte na naše heslo "Ve zdravém těle, zdravý duch". Máte spoustu úkolů,  tak se nezapomeňte alespoň na chvíli protáhnout na čerstvém vzduchu, uvidíte, že i učení vám půjde líp.

po 23.3.2020

2.Protože to nevypadá na brzký návrat, mám pro vás úkol. Natočte krátké video či udělejte pár vtipných foteček o tom, jak cvičíte vy a třeba i rodiče, vše pošlete na email: renata.simkova@zspolesovice.cz. Bude to taková malá soutěž o nejvtipnější  report, čeká na vás malá odměna.

3. Můžete vylepšovat pravidelným cvičením disciplíny olympijského víceboje a odznaku všestrannosti - skok z místa, předklon, kliky, T -běh, sedy lehy, postoj čápa,shyby, švihadlo, trojskok aj.

Všechny disciplíny najdeš zde: http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/

4. Spousta inspirací na cvičení je také na internetu či v televizi.

PO 30.3.2020

Někteří z vás již posílají krásné fotky, vtipná videa. To je super a velká pochvala. Další se prosím připojte. (úkol minulý týden) Videa můžete posílat přes úschovna.cz, kde nahrajete soubor, napíšete svůj email, můj email a pošlete.

Tato doba je nelehká a vše je postavené na hlavu. Ale nezoufejte, máme sportovního ducha a hned nás tak něco nerozhodí. I já doma sportuji a nazahálím, zkuste se mnou trénink dle jména.Natočte se u toho či vyfoťte a pošlete na email nebo přes úschovnu. Není to jednoduché, tak schválně, kolik z vás to zvládne. A nepodvádějte.

Klikni na obrázek, jsem to opravdu já.w

PONDĚLÍ 6.4.2020

SPECIÁLNÍ ÚKOL - VYFOŤ ČI NATOČ VTIPNÉ SPORTOVNÍ VIDEO INSPIROVANÉ VELIKONOCEMI (TAK SCHVÁLNĚ, CO DOKÁŽETE VYMYSLET!!!!!!!!!

PONDĚLÍ 13.4.2020

VYBER SI JEDNU DISCIPLÍNU OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE, UDĚLEJ HEZKOU FOTEČKU A POŠLI MI JI DO EMAILU.

DISCIPLÍNY - ČÁP, PŘEDKLON, TROJSKOK, T-BĚH, HOD BASKETBALOVÝM MÍČEM (JE JEDNO JAKÝM MÍČEM)

PONDĚLÍ 20.4.2020

FOTKY Z VAŠEHO SPORTOVÁNÍ BĚHEM UZAVÍRKY ŠKOL NAJDEŠ NA ZONERAMA ZSPOLESOVICE/SPORT

TENTO TÝDEN MÁME DEN ZEMĚ A PROTO I TY VYRAZ SPORTOVAT DO PŘÍRODY, UDĚLEJ KRÁSNOU FOTKU ČI VIDEO A POŠLI MI TO DO EMAILU.

SE

PONDĚLÍ 27.4.2020

VYRAZ DO PŘÍRODY, VYBER SI PŘÍRODNÍ PŘEKÁŽKU, PŘEDVEĎ NA NÍ NĚJAKÝ CVIK, UDĚLEJ FOTO A POŠLI.

PONDĚLÍ 4.5.2020

A PROTOŽE JE VENKU HEZKY, VYBER SI JEDNU ATLETICKOU DISCIPLÍNU (HOD, SKOK,BĚH, PARKUR - NATOČ PĚKNÉ VIDEO NEBO UDĚLEJ PĚKNÉ FOTKY A POŠLI PŘES USCHOVNA.CZ - TĚŠÍM SE NA ZAJÍMAVÉ ATLETICKÉ VÝKONY.

PONDĚLÍ 11.5.2020

DOSTALA JSEM JEDNU VÝZVU, TAK DOUFÁM, ŽE MI POMŮŽETE A ZAPOJÍTE SE TAKY. VYZVĚTE SVÉ RODIČE, KAMARÁDY, PRARODIČE, ZVÍŘATA NA NĚJAKÝ SPORTOVNÍ SOUBOJ - MŮŽE TO BÝT COKOLIV, OD ATLETIKY, STOLNÍ TENIS, POSILOVÁNÍ, MÍČOVÉ HRY ATD. NATOČTE KRÁTKÉ VIDEO ČI NAFOŤTE PÁR FOTEČEK A POŠLETE MI TO DO EMAILU PŘES USCHOVNA.CZ. DOUFÁM, ŽE SE VÁS ZAPOJÍ, CO NEJVÍCE. DÍKY. VYHODNOTÍME NA KONCI TÝDNE, TAK SE NENECHTE POBÍZET, JDE O ZÁBAVU A STRÁVENÍ SPOLEČNÉHO ČASU.

PONDĚLÍ 18.5.2020

MÁM PRO VÁS DALŠÍ ÚKOL, VYMYSLETE NĚJAKOU VÝZVU PRO OSTATNÍ SPORTOVCE - TŘEBA CVIKY S NETRADIČNÍM NÁČINÍM NEBO NĚJAKÉ VAŠE SPORTOVNÍ KOUSKY, KTERÉ BUDEME MY VŠICHNI SCHOPNI SPLNIT A VZÁJEMNĚ POROVNAT. NEJLÉPE POŠLETE FOTKU ČI KRÁTKÉ VIDEO, JAK MÁ CVIK VYPADAT. BUDU SE TĚŠIT NA NÁPADY A DOUFÁM, ŽE SE VÁS PŘIDÁ HODNĚ, A DOKÁŽETE MI, ŽE JSTE SKVĚLÍ, SUPROVÍ SPORTOVCI A ŽE JSTE SE NĚCO V TĚLOCVIKU NAUČILI A ŽE VÁS TĚLOCVIK BAVÍ.

PONDĚLÍ 1.6.2020

TENTO DEN SLAVÍ VŠECHNY DĚTI SVŮJ SVÁTEK, PŘEJI VÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ A KRÁSNÝ SLUNÍČKOVÝ DEN.

JÁ SE ROZHODLA PŘIJMOUT VÝZVU OLYMPIJSKÉHO VÝBORU A NADACE, KOUPILA JSEM SI VIRTUÁLNÍ ČÍSLO A UJELA 8848M NA KOLE. (TOLIK MĚŘÍ MONT EVEREST - NEJVYŠŠÍ HORA SVĚTA). PENÍZE BUDOU POUŽITY NA SPORTOVÁNÍ DĚTÍ, KTERÉ BEZ POMOCI NEMOHOU SPORTOVAT POD DOHLEDEM TRENÉRŮ.

ÚKOL: NECHCI, ABY JSTE KUPOVALI VIRTUÁLNÍ ČÍSLO (ALE TŘEBA BUDETE CHTÍT, TAK POSÍLÁM I ODKAZ).

CHCI PO VÁS, ABYSTE JSTE URAZILI NĚJAKÝM ZPŮSOBEM 8848 M (KOLO, BRUSLE, BĚH, CHŮZE), POSLALI MĚ FOTKU ČI VIDEO, JAK JE ZDOLÁVÁTE A K TOMU FOTO, KDE NUDE DŮKAZ, ŽE JSTE SKUTEČNĚ URAZILI 8848M. TÍM CELOU AKCI PODPOŘÍTE. DĚKUJI.

MÉ VIRTUÁLNÍ ČÍSLO

PONDĚLÍ 8.6.2020

PRO LETOŠEK ZAJÍMAVÝ ÚKOL DO TĚLOCVIKU KONČÍ, DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ SE ZAPOJILI.

Přeji vám úspěšné příjímací zloušky, děkuji vám za všechny roky, byli jste úžasní a budete mi moc a moc chybět. Děkuji za všechno.

Úkoly do TV jsou dobrovolné, jsou pro vás a zábavu, ať se zvednete na chvíli i od počítačů  a taky abych nezapomněla, jak vypadáte. Jsem ráda za každou vaši super fotečku či video.