Návštěvnost:

Informace k provozu školy od 15.6.

• Od 15. 6. 2021 nemusí mít žáci ani učitelé při výuce ve třídách ochranu dýchacích cest - roušky ani respirátory
  • ve společných prostorách se opatření nemění
  • testuje se každé pondělí až do konce školního roku
  • testování probíhá ve třídách
  • test je podmínkou účasti na výuce ve škole
  • test lze nahradit potvrzením o prodělání nemoci v posledních 90 dnech
  • vzhledem k pokračujícím omezením sledujte rozpis vydávání obědů v Šj
  • od 8.6. je povolena tělesná výchova v tělocvičně

Rozpis obědů od 24.5.             Rozpis obědů od 24. 5. II. stupeň po třídách

Informace o ochraně osobních údajů při testování

Informace k provozu škol od 15.6.

Čtvrtletní hodnocení žáků

Vážení rodiče, milí žáci,

dospěli jsme ke konci třetího čtvrtletí školního roku. Letošní školní rok je velmi zvláštní. Některé třídy ve škole téměř nebyly, ale vzdělávání běží na plné obrátky a je co hodnotit.

V těchto dnech očekávejte od vyučujících v aplikaci Bakaláři souhrnné hodnocení za poslední dobu. Nejde pouze o známky, ale také o postřehy vyučujících, v čem jste dobří a v čem méně, v čem byste se mohli zlepšovat a naopak, proč se vám možná nedaří tak, jak byste si sami přáli.

Je pro nás obtížné hodnotit známkami z podkladů získaných distančně, ale o to více můžeme ocenit vaši snahu, vytrvalost, poctivost a cílevědomost nebo vykutálenost, nedochvilnost či sklon k podvádění.

Učitelé vám mohou sdělit svůj názor. Mohou se také mýlit. Je na každém z vás, abyste se zamysleli, zda je hodnocení objektivní a případně vyvodili důsledky.

Celý školní rok je těžký pro žáky, rodiče i učitele, ale naprostá většina z vás pracuje výborně. Vytrvejme!

21. 4. 2021 Zobrazit méně