Slavnostní zakončení šk. roku - 1. stupeň
Čtvrtek 25. června se žáci, učitelé i vedení školy sešli v kině Panorama, aby společně a slavnostně zakončili školní rok na 1. stupni. Celým dopolednem nás s velkým šarmem a úsměvem provázela paní učitelka Lucie Cíchová.
Jak se na takovou významnou událost sluší, program odstartoval slavnostním poslechem státní hymny. Poté se slova ujal pan ředitel, který ve svém proslovu zhodnotil uplynulý rok, poděkoval dětem i učitelům za jejich celoroční úsilí a popřál všem krásné léto. O příjemné kulturní naladění se hned v úvodu postaral kytarový kroužek pod vedením paní učitelky Vaďurové, jehož vystoupení sklidilo velký potlesk.
Pak už nastal čas na to nejočekávanější – začalo se oceňovat!
A že bylo koho chválit! Ocenění se předávala v několika kategoriích a program byl prokládán skvělými vystoupeními:
Jako první si na pódium došli vybraní žáci pro zasloužené pochvaly, ke kterým navíc obdrželi poukázky do knihkupectví.
Slavnostní atmosféru perfektně oživilo první taneční vystoupení šikovných děvčat ze školní družiny.
Následně jsme si vyslechli shrnující zprávy z činnosti školního parlamentu.
V této tradiční ekologické disciplíně letos opět nejvíc zaválela třída 3.A v čele s paní učitelkou Nedorostkovou, která si odnesla zaslouženou odměnu.
Žáci, kteří v průběhu roku hájili barvy naší školy v nejrůznějších soutěžích, převzali další odměny přímo z rukou pana ředitele.
Třešničkou na dortu bylo udělení jedné ředitelské pochvaly, a to za fantastickou reprezentaci školy v celostátním kole recitační přehlídky.
Po druhém tanečním bloku našich děvčat nastal čas na chvíle sice trochu posmutnělé, ale nesmírně důležité. Oficiálně a s velkým díkem jsme se rozloučili s odcházejícími pedagogy, kterým přejeme do další životní etapy jen to nejlepší.
Po tolika emocích a potlesku přišla vhod krátká přestávka. Po ní už zbyl prostor pro finální odměnu pro všechny přítomné – pohodlně jsme se usadili do sedaček a užili si společné filmové představení.
Fotogalerie