Internetové objednávání stravy

Je možno objednávat stravu přes internet. Všichni strávníci ve škole obdrželi své přihlašovací jméno a heslo, kterým se přihlásí do aplikace internetové jídelny. Po zadání jména a hesla se můžete v této aplikaci pohybovat - měnit druh jídla, zkontrolovat, jaké jídlo máte objednané, jídla odhlašovat, případně mohou rodiče kontrolovat, jak jejich žák stravu odebírá (týden zpět).

• Doporučujeme po prvním přihlášení změnit heslo !!!
  • Pokud byste zapomněli své heslo, kontaktujte vedoucí školní jídelny, která vám vytvoří nové
  • Internetová aplikace jídelny není obtížná, jednoduše se v ní budete pohybovat. Můžete v ní využít i nápovědy, která vám pomůže
  • Strávník je vždy automaticky přihlášen na oběd č.1 a pokud bude chtít oběd č. 2, nebo se z obědu odhlásit, má možnost si sám u objednávkového terminálu (umístěného v jídelně) nebo přes internetové objednání stravy, provést přeobjednání, nebo odhlášení na 14 dní.
  • Na oběd č.2 je  nutno se přihlásit nejpozději 2 dny dopředu do 14:00 hod., oběd si mohou strávníci odhlásit na terminálu nebo přes internetové objednávání  do 23.00 hod
  • V případě, že dítě onemocní,  je možné odhlásit oběd ráno do 7.30 hod jen telefonicky na číslo 572593171

vstup do systému