Nenech to být

Šikana je skrytý a nepřístupný jev. V mnoha případech všichni přímí účastníci z různých důvodů brání jejímu odhalení. A to i trpící oběti.
Pro učitele je nesmírně obtížné a při běžné výuce v podstatě nemožné šikanu zachytit.
Právě s tímto problémem chceme pomoci.

Oslovujeme mlčící žáky, kteří normy agresorů nepřijali, ale bojí se něco udělat. Skrz mobilní aplikaci anonymně upozorní na šikanu pověřené osoby příslušné školy. Ty obdrží jméno oběti a ve většině případů i více detailních informací.

Přečtěte si více
Internetové stránky projektu

Máš dvojí možnost,jak můžeš dát vědět, že ve škole dochází k šikaně.

Návod:

1/ Vezmi si telefon a stáhni si ve svém store- Google Play/ App Store aplikaci NNTB

1

2/ V případě, že budeš účastníkem bezpráví konaného na jiné osobě ze školy, staženou aplikaci NNTB otevři a postupuj dle instrukcí.

1

3/ Tvá zpráva se anonymně (nikdo se nedozví, že jsi ji psal) dostane k pověřeným osobám z naší školy.

Zaslané upozornění může někomu hodně pomoci!!!