Burza SŠ - informace o proběhlé akci

Ve středu 5. 10. 2022 se od 16:30 hod. ve vnitřních prostorách naší školy uskutečnila Burza SŠ, na které prezentovalo svoje školy 9 zástupců středních škol okresu Uherské Hradiště, ale i Jihomoravského kraje (Strážnice, Bzenec, Veselí nad Moravou). 

Informovat o možnosti následného vzdělávání se přišli se svými rodiči nejen naši deváťáci a osmáci, ale zavítali k nám i žáci ze základních škol v Moravském Písku a v Boršicích.

Mnohokrát děkujeme pedagogům středních škol za návštěvu a doufáme, že námi pořádaná akce přinesla budoucím studentům i “náborářům” to, co měla. Alespoň na základě osobních rozhovorů jsme tohoto dojmu nabyli.

Věříme, že domácí a osobnější prostředí na půdě základní školy bylo pro mnohé příjemnější a možná to byl jejich první krok k návštěvě střední školy za účelem absolvování dne otevřených dveří. 

Toto setkání se v naší škole konalo již podruhé a určitě na tento ročník navážeme i v nadcházejícím školním roce.

Fotogalerie