Sportovní výsledky

1.)2.-4.9.2021 Republikové finále Odznaku všestrannosti BRNO
3.místo MATYÁŠ BARTOŠ  - kategorie 2011
Našich 8 sportovců  se zúčastnilo republikového finále, kdy museli během 2 dnů zvládnout 10 disciplín - 60m, 1000m, dálku, kriket, trojskok, švihadlo, shyby, kliky, sedy-lehy, medicimbal. Za účasti 80 současných i minulých olympioniků se nechtěli nechat zahanbit. Všichni zvládli celý desetiboj bez ztráty kytičky, padlo spoustu osobních rekordů, dokonce i školní. Třešničkou na dortu a vynikající úspěch pro naši školu zajistil Matyáš Bartoš, který ve své kategorii získal bronzovou medaili. Celé akce se účastnilo 600 dětí z celé republiky, všichni jsme si to moc užili. Děkuji Markétě Pavlíčkové za obrovskou pomoc.

 

2).ATLETICKÝ ČTYŘBOJ POLEŠOVICE - 8 ŠKOL
1.MÍSTO MATYÁŠ BARTOŠ 
1.MÍSTO ŠTAFETA STARŠÍ DÍVKY - BERKOVÁ, PODRÁSKÁ, HRANČÍKOVÁ, KUBALOVÁ
1.MÍSTO ŠTAFETA STARŠÍ CHLAPCI - BARTOŠ, DŘÍMAL, MENŠÍK, RYŠKA
2.MÍSTO ŠTAFETA MLADŠÍ CHLAPCI - VALENTA, POMŠÁR, HOLÁŇ, MENŠÍK
2.MÍSTO LUKÁŠ HOLÁŇ
3.MÍSTO RADEK MENŠÍK

 

Soubory