ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA AC UH - akce, úspěchy, info

ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA POLEŠOVJATA 

 AC SLOVÁCKÁ SLAVIA UH.HRADIŠTĚ: 

Skáčeš, házíš, běháš rád, atletem se můžeš stát

Těšíme se na všechny atleťáky, pokud nejsi ještě členem naší přípravky, přijď se na nás podívat na trénink a přidej se k nám.

Naše přípravky jsou součástí atletického klubu v Uherském Hradišti, jedná se o závodní atletiku ne kroužek.

JE URČEN:  děti ve věku 6-12 let (1.-5.tř.) – děti nemusí být žáky školy
TRÉNINKY:  1x týdně 1,5hod.  – 15.15-16.45 (1. přípravka po, druhá út)
Přijď mezi nás, nemusíš mít talent, stačí, když rád sportuješ.
Kontakt:  Renata Šimková, renata.simkova@zspolesovice.cz, t: 774560375
                  Zuzana Nedorostková, zuzana.nedorostkova@zspolesovice.cz


VŠECHNY FOTA NAJDETE NA ZONERAMĚ.
https://www.zonerama.com/ZSPolesovice/529327

NÁŠ MATEŘSKÝ KLUB A JEJICH STRÁNKY
AC SLOVÁCKÁ SLAVIA UH
http://www.atletikauh.cz/

KDE NAJDETE INFO O NÁS I PROJEKTECH:
https://www.atletikaprodeti.cz/

facebook - Pohybová gramotnost
- atletická přípravka AP Polešovjata
instagram - @pohybová gramotnost

 

AKCE A VÝSLEDKY 2023-24

1.SLOVÁCKÝ BĚH 2023
Skvělé výsledky našich atleťáků. V nevlídném syrovém deštivém počasí vyhráli všichni, kteří se poprali s náročnými podmínkami na klouzajících kostkách. Velká gratulace všem 16 zúčastněním, které neodradilo ani počasí. Někteří běželi velký závod poprvé v životě, jiní si už počínali jako zkušení matadoři.

A třešnička na dortu: 1.místo Ríša Šimeček, 2.místo Dan Kaštánek, 4.místo Vojta Matucha a Klárka Korvasová, 6.místo Štěpa Pomšár, 9.místo Miky Buchtík a Kačka Ch.

https://www.atletikauni.cz/.../ata1083-Slovacky-beh-2023

 2.ČERTOVSKÁ ATLETIKA 7.12.2023

Rok s rokem se sešel a my se opět potkali v našem atletickém peklíčku, abychom  jsme si vyzkoušeli čertí šestiboj. Čertíci to neměli vůbec jednoduché -  závodili ve skoku v pytli, vyzkoušeli, jak těžké je prolézat komíny, házeli čertovským pytlem, přikládali pod kotel polínka, plazili se pekelnými škvírami a shazovali pekelné kostky. Letos se sešla velká pekelná rodinka, takže dvě disciplíny jsme museli plnit na chodbách, ale ani to nám neubralo na radosti a pohodě. Všude se nesl pekelný smích a trénink jsme si všichni moc užili. Na závěr od svých Luciferek dostali pekelný dárek v podobě nových klubových mikin. Tak ať nám to dále tak skvěle atletí.

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/10788829

3. PROJEKT ATLETIKA HRAVĚ PRO CELOU RODINU 15.1.2024

Dnes jsme se konečně dočkali. Letos se nám do projektu Atletika hravě pro celou rodinu přihlásilo 27 rodin. Trošku jsme měli obavy, zda to zvládneme, zda nám bude stačit naše malá tělocvična, zda jsme nepřecenili síly v množství účastníků. Ale skvělá atmosféra, spousta legrace a zábavy, neuvěřitelné zapojení rodičů nás přesvědčilo, že není z čeho mít strach. Pro dnešní první trénink jsme zvolili hry s padákem, štafety a obruče. Vše začalo úžasnou honičkou psích spřežení, po společné dvojičkové rozcvičce jsme se pořádně zamotali pod padáky, nechyběl ani lov žraloků. Pak už přišly na řadu tradiční štafetky a po nich štafetové hrátky s obručemi. Na závěr jsme vyzkoušeli na zklidnění společné proplétání obručemi. Čas uplynul jako voda a my máme první trénink úspěšně za sebou. Už teď se těšíme na další v březnu snad už venku. Děkujeme všem za úžasné odpoledne.

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/10961669