Plavání

Vážení rodiče,
od 2. pololetí budeme jezdit na výuku plavání, která je součástí tělesné výchovy. Na plavání odjíždíme vždy každou středu a to 8. 20 hodin od školy, takže výuka první hodiny bude zkrácena. Po návratu pokračuje výuka, tzn. zbytek 4. vyučovací hodiny.

Co s sebou na plavání?
Do batůžku nabalte plavky, ručník, holky plavací čepici, svačinku a pití. Bufet po skončení výuky je dovolen, ale za předem stanovených podmínek, které budou platit pro všechny žáky stejně (2. třídy a 3. třída).

Pravidla pro bufet:

• až budu mít po svačince, můžu si něco koupit
  • do bufetu můžu 1x, ať si stihnou něco drobného koupit všichni
  • zakázaná je kofola, cola a brambůrky

Možná se Vám to bude zdát úsměvné, ale je potřeba dopředu upozornit, aby všechno fungovalo bez problémů.

Takže:

• 1. hodina plavání je ve středu 7. 2. 2024, dále pak každou další středu do konce školního roku
  • na plavání jezdí všichni, jelikož je to součástí výuky, pokud někdo nemůže plavat (po nemoci, jede taky a výuku sleduje na suchu)
  • ti co neplavou - myslete na věci na převlečení, na bazénu je horko
  • s sebou: batůžek, plavky, plavací čepici, ručník, svačinku a pití, drobné kapesné (není nutné)

Děkuji Vaše úča :-)