Milí rodiče, žáci, přátelé naší školy!

Přejeme všem krásné pohodové léto plné nevšedních zážitků a ryzích přátelství.

Mějte oči otevřené, dávejte nám na sebe pozor a v září se na Vás těšíme.

Kolektiv ZŠ Polešovice

Finále školního florbalového turnaje

S blížícím se školním rokem  se také celoroční turnaj tříd  ve florbale nachýlil ke svému  konci.

Celý rok se třídy utkávaly ve vzájemných zápasech. Hrálo se ve dvou skupinách, kde se rozhodlo o postupujících. Soutěžilo se také o nejlepší střelce obou kategorií. Zápasy byly velmi vyrovnané a o pořadí nakonec rozhodoval počet vstřelených branek.

Za krásného počasí ve středu 12.června 2019 sehrály týmy závěrečné zápasy, které rozhodly o konečném pořadí a o tom, kdo si zahraje s týmem učitelů na konci školního roku. V mladší kategorii  v boji o 3.místo porazil tým FC Warior 3.A tým FC Bílí tygři  3.A  11:1. Ve finále tým  Sportovci 4.B přehrál po tuhém boji tým DARKNESS 5.tř.  2:1. Ve starší kategorii vyhrál v boji o 3.místo tým FC Bobři 9. nad FC KFC 6.B  2:1 až po samostatných nájezdech, když v normální hrací době branka nepadla.. I finále mezi týmy FC WC 7.B a FC Rebel 7.A bylo napínavé až do poslední chvíle, kdy se o výsledku rozhodlo až ve druhém poločase, kdy nakonec 7.A porazila 7.B 3:1.

Nejlepšími střelci se stali Viktor Jakeš z 3.A, Filip Lapčík 7.B a Tomáš Pavlíček 6.A. Týmy obdržely diplomy a drobné dárečky stejně jako nejlepší střelci.

To znamená, že proti učitelskému týmu si v úterý 25.6. 2019 zahrají týmy Sportovci 4.B a FC Rebel  7.A..  Florbal spolu se stolním tenisem a atletikou je v naší škole velmi populární a my máme radost, že máme tolik sportovců. Celý turnaj se nesl ve skvělé a férové atmosféře, což dokazují slzy radosti i smutku. Děkuji všem za skvělou práci a krásné zápasy po celý rok, také všem pomocníkům, kteří se podíleli na zdárném průběhu zápasů. A příští rok ahoj.

R.Šimková

VÝSLEDKY:

MLADŠÍ KATEGORIE:

O 1.místo:   Darknes 5. : Sportovci 4.B      1:2

O 3.místo:  Waryor 3.A  : Bílí tygři 3.B       11:1

KONEČNÉ POŘADÍ:                                            NEJLEPŠÍ STŘELCI:

1.SPORTOVCI 4.B                                               1. VIKTOR JAKEŠ 3.B

2.DARKNESS 5.                                                   2. ADAM LAPČÍK  4.B

3.WARIOR 3.A                                                    3. JAN KORYČÁNEK 4.B

4.BÍLÍ TYGŘI 3.B

STARŠÍ KATEGORIE:

O 1.místo:    FC WC  7.B   :  FC Rebel  7.A      1:3