Vážení žáci, rodiče a přátelé školy,

v rámci projektu Náš život s CO2 byla do naší školy pořízena meteostanice, na níž můžete sledovat aktuální počasí včetně vlhkosti, síly větru, úrovně UV záření aj. v Polešovicích.

Odkaz na meteostanici najdete zde na webových stránkách v levé nabídce úplně dole.

Po otevření webové stránky si v pravém horním rohu v nastavení (ozubené kolečko) přepněte teplotu z Fahrenheita na Celsia.

Zahájení školního roku

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 v ZŠ Polešovice proběhlo za účasti představitelů obce i kraje dne 2. 9. 2019 od 8:00 hodin v amfiteátru školy.

Na začátku všechny zúčastněné přivítal ředitel školy, Mgr. Radim Pikner.

Po uvítání celkem 41 nových prvňáčků následoval proslov hejtmana Zlínského kraje, pana Jiřího Čunka, a pana starosty Městyse Polešovice, ing. Michala Zapletala.

Po něm se třídní učitelé odebrali se svými žáky do kmenových tříd.

Zájemci poté mohli navštívit a prohlédnout si nově vybudované učebny v podkroví školní budovy.

usměvavé děti

4. 9. 2019 Zobrazit méně