Čertovská atletika rodičů s dětmi

I letos úzce spolupracujeme s atletickým svazem v projektu Atletika pro celou rodinu i atletika do škol. Letošní projekt atletika pro celou rodinu navazuje na loňskou pohybovou gramotnost Atletíme s rodiči. Celý projekt je zaměřen na celou rodinu a hlavně na vhodně strávený volný čas celých rodin. Letos uspořádáme 3 společné tréninky a jeden společný květnový závod.

Náš první trénink v rámci projektu Atletika pro celou rodinu proběhl netradičně formou zábavy. Protože každý rok pořádáme čertovskou atletiku pro malé sportovce (ta proběhla v pondělí 2.12.2019), uspořádali jsme i pro rodiče s dětmi  čertovskou atletiku, kdy se z rodičů a dětí  stali čerti. Po honičce a rozcvičce jsme se pustili do čertovských disciplín - skok v pytli, čertovský slalom, čertí skoky, čertova trefa či cesta do pekla. Každý si to vyzkoušel sám a poté disciplíny absolvovali jako siamská dvojčata - rodič-dítě. Na závěr jsme si zahráli čertovské atomy. Po dobrém výkonu přišly na řadu čertovské dobroty od rodičů. Z úsměvů rodičů byla poznat obrovská spokojenost nad krásně stráveným odpolednem. Přišli nám pomoci i děti ze starších ročníků, celé odpoledne se vydařilo a my už se těšíme na další společný trénink. Všem moc děkujeme, hlavně starším dětem, bez kterých bychom organizaci nezvládli, a také rodičům za přinesené dobroty a všem za krásné čertovské odpoledne.

Renata Šimková, Zuzana Nedorostková

3. 12. 2019 Zobrazit méně