Milí žáci, vážení rodiče,

děkujeme za přístup, nasazení a podporu ve školním roce 2019/2020.  Věřím, že po podivném jaru budeme moci v září školu otevřít pro všechny. Neskákejte po hlavě do neznámé vody, ať se všichni opět šťastně shledáme!

Přejeme Vám krásné prázdniny.

Těšíme se na vás!

Podpora domácího vzdělávání

Milí žáci, vážení rodiče,

od dnešního dne se rozběhlo zadávání úkolů pro všechny žáky naší školy. Sledujte průběžně stránky své třídy, kam učitelé vkládají podklady pro jednotlivé předměty. V případě jakýchkoli problémů se obracejte e-mailem na jednotlivé vyučující. Prosíme, abyste nevolali na soukromá čísla ve večerních hodinách. Společně uděláme všechno pro to, abychom zajistili vzdělávání i v časech nouze.

V případě problému s přístupem do systému Bakaláři se obraťe e-mailem na pana učitele Loskota. (pavel.loskot(zavinac)zspolesovice.cz.

Radim Pikner, ředitel

16. 3. 2020 Zobrazit méně