Pozor, změna pravidel pro používání roušek

od 18. září!

V souladu s nařízením vlády jsou od pátku 18. 9. 2020  zpřísněny podmínky nošení roušek ve všech vnitřních prostorách budov v ČR.

Žáci druhého stupně musí mít roušku po celou dobu vyučování, tedy i v době, kdy jsou ve třídě a v lavicích.

Žáci prvního stupně nosí roušky ve společných prostorách, pro ně se tedy zatím nic nemění.

Bez roušky není možné vstoupit do budovy školy.

Děkujeme za pochopení

Činnost školního klubu 2020

Vážení rodiče,

zahájení šachového kroužku s panem Kaňovským pro Vaše děti začne dne 9.září ve 14.00 hodin v knihovně ZŠ Polešovice.

Školní kroužky při ŠKOLNÍM KLUBU  ZŠ Polešovice začnou  v daný den a dobu od 1.10.2020.Seznam kroužků najdete na webových stránkách poslední týden v září.Žáci  1.stupně dostanou seznam kroužků i v písemné formě.

DĚTSKÝ KLUB mohou přihlášení žáci 4. a 5. tříd již navštěvovat v knihovně ZŠ Polešovice.Domluvte si doma se svými dětmi časy odchodů z dětského klubu.

9. 9. 2020 Zobrazit méně