Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí 30. listopadu bude mít většina žáků opět možnost navštívit školu. Epidemiologická situace je stále nejistá a otevření školy bude pro nás pro všechny zkouškou, zda lze uřídit 300 lidí v jednom domě tak, aby všichni zůstali zdraví.

Přečtěte si, prosím,

pravidla organizace vzdělávání v naší škole, platná od 30.11.

Každý z nás bude mít svůj úkol. Na každém z nás bude záležet, zda a jak dlouho bude škola moci býti otevřena.

Věřím, že společně to dokážeme!

Radim Pikner, ředitel

Provoz školních autobusů

Vážení rodiče, milí žáci,

ačkoli se postupně otevírají školy, neznamená to automaticky, že se obnovuje provoz veřejné dopravy.

Omlouváme se, ale tuto informaci jsme obdrželi teprve v průběhu dnešního dne (18.11.). Není jisté, zda se provoz na Uherskohradišťsku rozběhne alespoň od 23.11.

Aktuální stav sledujte na stránkách Integrovaného dopravního systému ZK

Přikládáme aktuální vyjádření Zlínského kraje

Vážení spoluobčané,

v souvislosti s rozhodnutím Vlády ČR o zahájení prezenční výuky žáků 1. a 2. tříd základních škol od 18. 11. 2020 informujeme, že k tomuto datu nebude z organizačních a personálních důvodů obnoven provoz školních spojů dle obvyklého jízdního řádu. Je snahou Zlínského kraje, KOVEDu i dopravců zavést alespoň částečně školní spoje od pondělí 23. 11. 2020. O dalším postupu Vás budeme prostřednictvím naěich webových stránek informovat nejpozději do pátku 20. 11. 2020.

18. 11. 2020 Zobrazit méně