Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí 30. listopadu bude mít většina žáků opět možnost navštívit školu. Epidemiologická situace je stále nejistá a otevření školy bude pro nás pro všechny zkouškou, zda lze uřídit 300 lidí v jednom domě tak, aby všichni zůstali zdraví.

Přečtěte si, prosím,

pravidla organizace vzdělávání v naší škole, platná od 30.11.

Každý z nás bude mít svůj úkol. Na každém z nás bude záležet, zda a jak dlouho bude škola moci býti otevřena.

Věřím, že společně to dokážeme!

Radim Pikner, ředitel

Čtvrtletní hodnocení práce žáků

Vážení rodiče,

skončilo první čtvrtletí školního roku 2020/2021. Hodnocení vašich dětí je letos složitější, ale nahlédnutí do systému Bakaláři vám poskytne aktuální průběžné hodnocení ze všech předmětů.

Rodiče neprospívajících a neklasifikovaných žáků budou informováni písemně v nejbližších dnech.

Pro naprostou většinu žáků platí za nasazení a výsledky v poslední době velké poděkování.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na jednotlivé vyučující.

Radim Pikner

20. 11. 2020 Zobrazit méně