Vážení rodiče, milí žáci,

přes některé spekulace se od 1. února 2021

na způsobu vzdělávání nic nemění.

Do školy nadále chodí pouze žáci 1. a 2. ročníku,

zbytek školy pokračuje až do odvolání v distančním

vzdělávání.

Pravidla organizace výuky od 4.1. ke stažení

Aktualizované rozvrhy synchronní výuky  5.1. ke stažení

I. stupeň                         II. stupeň

Výsledky národního testování SCIO

Vážení přátelé, rodiče, žáci,

také letos jsme se rozhodli zapojit do testování žáků 9. ročníků, které pořádá společnost SCIO. Z naší školy se zúčastnilo 16 žáků, kteří měli zájem zjistit, jak si stojí na konci studia a před přijímacími zkouškami na střední školy. Testování proběhlo v listopadu a prosinci 2020 online v klidu domova.

Výsledky nás velmi potěšily, jelikož naši žáci prokázali znalosti a dovednosti na úrovni některých nižších gymnázií. Současně jsou tyto výsledky potvrzením skutečnosti, že žáci jsou schopni získat kvalitní vzdělání i formou distanční výuky a naše škola je schopna jim toto poskytnout.

Analytickou zprávu za naši školu si můžete prohlédnout zde (718.41 kB).

Děkuji všem učitelům, kteří mají na tomto výsledku zásluhu, a věřím, že se nám podaří udržet nastavený trend i do budoucna. Dík patří též zapojeným žákům za trpělivost a vůli se učit. Věřím, že výsledky přinesou uklidnění před přijímačkami pro žáky i rodiče.

Radim Pikner, ředitel

13. 1. 2021 Zobrazit méně