Vážení rodiče, milí žáci,

je pravděpodobné, že od 10.5. se do školy v rotačním systému vrátí žáci druhého stupně.

Vzhledem k vývoji epidemie ve Zlínském kraji však není jisté, zda k tomu opravdu dojde.

Pokud dojde k otevření školy pro druhý stupeň, nastoupí od 10. 5. žáci 6. a 8. ročníku, od 17. 5. potom žáci 7. a 9. ročníku.

Závazné informace zveřejníme na tomto místě hned, jakmile je budeme mít k dispozici.

Děkujeme za pochopení

Základní informace k otevření školy 12. 4.

• do školy půjdou děti z I. stupně
  • výuka bude probíhat rotačním způsobem - týden doma, týden ve škole
  • 12. 4. zahájí prezenční výuku třídy 1.A, 2.A, 4.A a 5.A
  • do školy je možné přijít od 7:15, testovat se bude ve třídách
  • po celou dobu pobytu ve škole musí mít žáci respirátor, nebo chirurgickou roušku.
  • žáci budou 2x týdně testováni na COVID 19 testem z okraje nosu
  • test je podmínkou účasti na výuce ve škole
  • test lze nahradit potvrzením o prodělání nemoci v posledních 90 dnech
  • školní družina poběží pro 1. - 3. ročník
  • strava bude přihlášena pro všechny žáky na prezenční výuce

V naší škole budeme používat testy značky Singclean. Jak probíhá test se můžete podívat zde.

Informace o ochraně osobních údajů při testování

Podrobná pravidla organizace výuky od 12. 4. ke stažení

Čtvrtletní hodnocení žáků

Vážení rodiče, milí žáci,

dospěli jsme ke konci třetího čtvrtletí školního roku. Letošní školní rok je velmi zvláštní. Některé třídy ve škole téměř nebyly, ale vzdělávání běží na plné obrátky a je co hodnotit.

V těchto dnech očekávejte od vyučujících v aplikaci Bakaláři souhrnné hodnocení za poslední dobu. Nejde pouze o známky, ale také o postřehy vyučujících, v čem jste dobří a v čem méně, v čem byste se mohli zlepšovat a naopak, proč se vám možná nedaří tak, jak byste si sami přáli.

Je pro nás obtížné hodnotit známkami z podkladů získaných distančně, ale o to více můžeme ocenit vaši snahu, vytrvalost, poctivost a cílevědomost nebo vykutálenost, nedochvilnost či sklon k podvádění.

Učitelé vám mohou sdělit svůj názor. Mohou se také mýlit. Je na každém z vás, abyste se zamysleli, zda je hodnocení objektivní a případně vyvodili důsledky.

Celý školní rok je těžký pro žáky, rodiče i učitele, ale naprostá většina z vás pracuje výborně. Vytrvejme!

21. 4. 2021 Zobrazit méně