Příměstský tábor Tvořílek

Již devátým rokem se během prázdnin sešlo 30 dětí v naší škole, aby společně strávilo 5 dnů rukodělnou činností a hrou. 

Tábor Tvořílek pořádaný naší školou vedla jako každý rok teta Jana Esenderová, které nápady na tvoření nechybí a pečlivě se na svůj tábor připravuje celý rok.
Věkové rozpětí účastníků bylo široké, a tak jste mohli spatřit děti pětileté stejně jako dítka devítiletá. 
Každý den si děti odnesly domů nějaký výrobek, a tak si v pondělí zútulnily domov originálním plátnem na stěnu, v úterý potom modernistickým svícnem. Středa se nesla ve znamení obohacení šatníku, kdy se mohly pochlubit originálně nabatikovaným tričkem a vlastnoručně upletenou šálou. Ve čtvrtek jsme potěšili maminku listem zhotoveným technikou makramé (drháním) a tatínka zase vkusným stojánkem na cokoliv tužkami počínaje a nářadím konče. V pátek ještě pro kohokoliv ptáčka z vlny pro radost a tábor mohl končit. 

Týden utekl jako voda a my se budeme napřesrok těšit na jubilejní 10. ročník Tvořílka.
Fotogalerie

Děkujeme rovněž vedení obce Polešovice za dárkové balíčky pro každého účastníka tábora.