Výtvarná soutěž školních družin - okrskové kolo

Ve středu 2. listopadu 2022 v dopoledních hodinách jsme se zapojili do výtvarné soutěže dětí školních družin okrsku Buchlovice, která se konala v ZŠ Tupesy. Téma soutěže bylo do poslední chvíle tajemstvím, a tak byla děvčata napjatá až do okamžiku jeho zveřejnění.

To letošní – „Podzimní mužíček“ obsáhlo hned několik výtvarných technik. Porota neměla vůbec snadný úkol, protože všechny obrázky byly velmi zdařilé. 

Soutěže se zúčastnilo 7 čtyřčlenných skupin dětí v I. kategorii 1.- 2. třída a ve II. kategorii 3. a 4. třída, které přivezly paní vychovatelky ze základních škol: Boršice, Nedakonice, Tupesy, Osvětimany, Zlechov, Buchlovice a Polešovice.

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně:

I. kategorie:

Tereza Křivánková 2. tř.

Karolína Hrdinová 2. tř.

II. kategorie

Žaneta Andrýsková 3. A

Ema Pleváková 4. B

Přestože naše žákyně měly krásné výtvory, tak nám štěstí nepřálo a na stupních vítězů jsme nestanuli. I tak jsme si výtvarnou soutěž užili, jak „výtvarničením“, tak i společnými zážitky J

Děkuji děvčatům za reprezentaci naší školy, byla moc šikovná.
  Jana Esenderová                                                                  

Fotogalerie