Soutěžíme v jazycích s WocaBee

Naše škola se ve druhé polovině října zapojila do čtvrtého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát.
Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee.

Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.
V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček.
Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.

Začátkem listopadu nás pak potěšila skvělá zpráva – naše třída 6.A získala 3.místo v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát!
3.místo v okresním kole je skvělý výsledek, jelikož celková účast ve čtvrtém ročníku šampionátu dosáhla rekordního počtu 44 387 žáků a studentů z celé České republiky.
V okresním kole naši žáci získali za 3.místo diplom
a žáci spolu s vyučujícím obdrží měsíční online kurz angličtiny nebo němčiny v aplikaci pro samouky LangBee v hodnotě 150 Kč.

Největší odměnou pro všechny je ale především radost z učení a také zlepšení jazykových vědomostí, které tato soutěž zprostředkovala.