Na Základní škole Polešovice opět proběhly vánoční dílničky

Pěkné odpoledne spolu strávili žáci, rodiče i pedagogové Základní školy Polešovice ve čtvrtek 8. prosince 2022. Po delším čase se zde v adventním čase opět uskutečnily vánoční dílničky.  A tak si přišlo vytvořit dekorace, popovídat si nebo odpočinout od každodenního shonu mnoho malých i velkých, dětí, rodičů i prarodičů. Všechny výrobky byly originálem, stejně tak i dárek pro všechny účastníky vytvořený na 3D tiskárně.
V každé třídě místní základní školy si mohli vyrobit ozdobu nebo malý dáreček, ochutnat dobroty, které vytvořily děti v nových volitelných předmětech, poslechnout si vánoční písně, ale i ochutnat gastronomické speciality, které připravili studenti Střední školy Gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec. Největším zážitkem pro mnohé jistě byly flambované palačinky. 
Odpoledne proběhlo ve skvělé náladě, v mnoha třídách se při tvoření účastníci pokochali vánočními písněmi, teplo vyzařovaly i tabule s hořícím krbem nebo zasněženou krajinou. Během ochutnávání sladkých i slaných dezertů a popíjení teplých nápojů se vytvořila krásná atmosféra, z níž budou žáci i učitelé těžit další dny. Náladu podtrhla i vánočně nazdobená škola. 

Fotogalerie