Knihovna BBB v Uherském Hradišti 7. A a 7. B

V předvánočním čase jsme se žáky sedmých ročníků vyrazili do Uherského Hradiště. Našim cílem se stala Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana.

S „béčkem“ jsme se ponořili do komiksového světa superhrdinů. Z pohledu Supermana, Spider-Mana, Batmana, Hulka a dalších nám na chvíli připadalo i neskutečné skutečným. Krátkou prací s textem jsme si také vyzkoušeli, kolik toho o jednotlivých superhrdinech víme.

S „áčkem“ jsme šli po stopách slavného detektiva Sherlocka Holmese. Seznámili jsme se s jeho sestrou Enolou Holmesovou. Nechyběl ani proslulý pan s knírkem – Hercule Poirot a jeho Smrt na Nilu. Z novější literatury nám vyrazila dech kniha Tajemství jeskyně pokladů nebo série detektivek Případy pro W + W.

Obě návštěvy jsme si zpříjemnili procházkou po vánočních trzích. Vůně trdelníků, svařáku a oříšků nám pomohla nasát tu správnou vánoční atmosféru.

Fotogalerie 7. A
Fotogalerie 7. B