Okresní kolo florbalového turnaje ČEPS CUP Kunovice 16.12.2022

V pátek 16.12.2022 se naši malí sportovci zúčastnili v Kunovicích  okresního kola celostátního turnaje ve florbale. A podařil se jim husarský kousek, kdy bez ztráty bodu vyhráli všechny zápasy. Kudlovice porazili 5:3, Ostrožskou Lhotu 5:2, v semifinále Boršice 3:2 a ve finále Velehrad 4:3. To znamenalo, že bez ztráty kytičky vyhráli a  postoupili společně se Sportovní školou UH do krajského kola, kde jim budeme držet moc palce. Tato parta je skvělý kamarádský tým a spolu s dalšími pilně každý týden trénují ve florbale, jsou schopni zastoupit jeden druhého. Přejeme jim mnoho dalších úspěchů.
Naši školu tentokrát reprezentovali Tomáš Maurer, Tobiáš Hlaváček, Petr Orechovský, Sebastian Šottl, Kristian Hudeček, Tereza Kubalová, Šimon Kalina, Dominik Ammer, Radek Menšík, Lukáš Holáň. 

foto

Soubory