Co už umím - odpoledne pro rodiče a děti

Duben se přehoupl do své druhé půlky a právě v těchto dnech probíhají dvě rozhodující události.

Jednak si žáci naší školy budou volit z nabídky volitelných předmětů ty své  dva na příští školní rok, stejně tak zásadním momentem je zápis do první třídy.
Pondělní odpoledne v naší škole tedy patřilo prezentaci volitelných předmětů a zajímavým úkolům pro předškoláky.

A tak si budoucí školáčci mohli prohlédnout školní prostředí, vyzkoušet si, co by měli znát, rodiče pohovořit s paními učitelkami.

Našim stávajícím žákům možná zase pomohlo pohovořit s těmi, co některý z vol. předmětů letos navštěvují, tak aby věděli, co se ve kterém předmětu dělá, co je jeho náplní, jak vnímají jeho smysl, užitečnost.

Ve fotogalerii můžete nasát atmosféru školního odpoledne.