Krajské kolo Odznaku všestrannosti 24.5.2023 Otrokovice

Z okresního kola odznaku všestrannosti postoupila hned čtveřice závodníků – Tina Vaďurová, Tereza Kubalová, Marija Perutská, Daniel Blizňák - do krajského kola. To se uskutečnilo ve středu 24. května 2023 v Otrokovicích za účasti 150 nejlepších závodníků z celého kraje.  Soutěžilo se v 6 disciplínách – dálka, hod kriketovým míčkem, shyby, 60m, sed-leh, 1000m. Počasí opět moc nepřálo, ale naše holky výtečně bojovaly i v dešti a chladu o postup do republikového finále v Brně. I když to letos nevyšlo, rozhodně se nemají za co stydět. Tereza Kubalová skončila na krásném 6.místě, bohužel doplatila na slabší dálku a sprint, zato zářila v silových disciplínách. Tina Vaďurová skončila na 20. místě, kde zase nádherně zvládla dálku a sprint, ale měla slabší silové disciplíny, a 27. místo patřilo Mariji Perutské. Už samotný postup do kraje je pro všechny  velký úspěch a  motivace pro další roky. V krajském kole holky zanechaly nesmazatelnou stopu a opět dokázaly, že i na vesnických školách se dají dělat velké věci, když nechybí nadšení a chuť se zlepšovat. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a moc gratulujeme.     

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/9830126

Soubory