Rožnov pod Radhoštěm - 6.A

V pondělí 12. 6. se třída 6. A vydala na školní výlet do Rožnova pod Radhoštěm.

A co napsali o výletu žáci?

12. 6. 2023

Ráno jsme se se třídou sešli na vlakovém nádraží ve Starém Městě u UH., kde jsme nasedli do vlaku směr Hulín a pak Rožnov. Z nádraží do kempu jsme šli po cyklostezce, která vedla okolo Rožnovské Bečvy. Hned jak jsme dorazili do kempu, ubytovali jsme se v chatkách a šli se ovlažit do bazénu. Po koupání jsme si dali oběd a vyrazili jsme na Jurkovičovu rozhlednu, odkud byl krásný výhled na celé okolí. Cestou zpátky jsme sešli na hezké náměstí, kde jsme měli čas pro sebe. V kempu jsme se zase okoupali, opekli si špekáčky, zahráli pár her a šli rovnou spát. Moc dlouho jsme ale nespali, protože nás paní učitelka probudila a šli jsme na stezku odvahy, která byla super!

 13. 6. 2023

V úterý jsme chodili do velkých kopců. Viděli jsme kapli sv. Cyrila a Metoděje, kousek od toho byla „Restaurace na Radhošti“, kde byla nepříjemná obsluha. Když jsme došli k soše Radegasta, tak nás překvapilo, že byla menší, než působí na fotkách, které známe. Na Pustevnách jsme měli lahodný oběd. Pak jsme měli rozchod a viděli jsme tam hodně drahý automat:-D Zpátky do kempu jsme jeli autobusem a pak už jsme jenom odpočívali, koupali se a k večeři si objednali pizzu.

 14. 6. 2023

Brzy ráno jsme se nasnídali. Měli jsme hlavně kakao a rohlíky. Pak jsme si sbalili všechny věci a vydali se do zábavního parku Gibon. Odložili jsme si věci a oblékli se do postrojů. Celý zábavní park jsme prolezli a byla to velká zábava. Pak jsme si zahráli minigolf, zkusili si aquazorbing, bumber ball a zaskákali si na trampolínách. Po obědě jsme si chvíli odpočinuli a pak už nás čekala jen cesta domů.

Celý výlet jsme měli krásné počasí, i když v Beskydech bylo chladněji, než jsme zvyklí tady u nás. Užili jsme si zábavu, poznali nová místa a vyzkoušeli jsme si, co všechno zvládneme.