Fotbalový turnaj Osvětimany 2.st.

Ve středu 21.6. se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili fotbalového turnaje v Osvětimanech. Náš tým zanechal na turnaji skvělý dojem, když v konkurenci čtyř dalších spřátelených škol mikroregionu vybojoval svou fotbalovou kvalitou zaslouženě první místo. Na celém turnaji panovala od začátku skvělá atmosféra, počasí nám přálo, fanoušci hlasitě podporovali a naši žáci svými disciplinovanými a odvážnými výkony dokázali porazit všechny soupeře. Velcí fotbaloví talenti Vojtěch Šmít a Jakub Jurtík byli na závěr oceněni jako dva nejlepší střelci turnaje. Všem žákům děkuji za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali: Jakub Jurtík, Vojta Šmít, Ondra Zapletal, Jan Zajíc, Roman Chmelař, Ondra Hrančík, Adam Lapčík, Mikuláš Mrkus, Pavel Přibyl

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/9960732