Slavnostní zakončení školního roku - 2. stupeň

Jak již bývá tradicí, poslední dny školního roku patří slavnostnímu zakončení. Středeční dopoledne patřilo letos 2. stupni. 

Od 7:45 hod. žáci zhlédli projekci filmu, aby pak od půl desáté započal slavnostní program. 

Po státní hymně, zdravici pana starosty, Ing. Michala Zapletala, a působivém proslovu pana ředitela, Mgr. Radima Piknera, dostalo slovo divadlo s názvem Milí příbuzní v podání žáků vol. předmětu Vzhůru na jeviště.

Další část programu se nesla v duchu hodnocení uplynulého šk. roku, pochval, knižních odměn. Nejprve jsme měli možnost seznámit se s činností školního parlamentu, zhodnotit letošní sběr papíru a zároveň ocenit vítězný “sběračský” tým 7.A. Potom se na podiu prostřídali ocenění žáci, kteří z rukou pana ředitele převzali knižní poukazy. 

Poté již nastal čas loučení. Nejen se školním rokem, odcházejícími učiteli, ale i s deváťáky, kteří si pro všechny připravili program. Nejdříve předvedli svou “světelnou” show, poté si převzali pamětní listy a už k nim směřovali jejich prvňáčci, kterým byli celý rok patrony během prvního roku školní docházky. Také jsme si mohli vychutnat rozlučkovou prezentaci a zasmát se nad historkami v deváťáckém proslovu. I slzy se objevily, a když na pódium zamířili učitelé, kteří tyto žáky v průběhu let učili.

Tak to bylo krásné, jímavé, nostalgické a působivé!

Přejeme jim šťastné roky v nových školách a nám všem krásné léto.

Fotogalerie