Tábor Šikulové

Během druhé poloviny letních prázdnin se v naší škole uskutečnil příměstský tábor Šikulové, který probíhal od 7.8. – 11.8. 2023.

Během pěti dnů se děti rozvíjely hned v několika oblastech. Od toho se také odvíjel název našeho tábora, jelikož každý máme různé zájmy. Během dne probíhaly tvořivé aktivity, taneční program, pohybové a soutěžní hry. V průběhu tvořivých činností si děti mohly vyzkoušet malbu na textil, výrobu lapače snů, úložné krabičky ve tvaru medvídka, dřevěných podtácků, záložky z přírodnin, vlastní upravené podobizny nebo pletení monumentálních pavučin. Během tanečního programu se v krátkosti naučily tanec se stuhami a nechyběly ani vlastní taneční sestavy, kterými nás děti naprosto okouzlily.

Z tábora si děti odnesly nejen podařené výrobky, odměny, ale také mnoho nových zkušeností a zážitků, na které budeme dlouho vzpomínat.

V přiloženém odkazu si můžete prohlédnou všechny fotografie: Tábor Šikulové 

Za tábor Šikulové Jana a Staňka