Adaptační pobyt 8. A a 8. B - 14. - 15. 9. 2023


Ve čtvrtek 14. 9. 2023 se nám po propršeném ránu vzduch krásně ochladil a my mohli vyrazit směr Smraďavka. Před sebou jsme měli 8 kilometrů chůze. Celá cesta však příjemně utíkala i díky dobré náladě, která mezi námi vládla. Když jsme dorazili do cíle, ubytovali jsme se v místním kempu v chatkách. Po dlouhé cestě nám pořádně vyhládlo, a proto jsme si dali oběd v místní Lovecké restauraci. Odpoledne jsme strávili hledáním „BIG BOSSE“. Při této kooperativní hře všechny skupinky ukázaly výbornou týmovou spolupráci. Nejrychlejší skupince se podařilo „BIG BOSSE“ najít za jednu hodinu a deset minut. Večer jsme strávili opékáním špekáčků, zpěvem u kytary a povídáním v chatkách.

Druhý den ráno jsme se probudili do nádherného slunečného dne. Nasnídali jsme se, uklidili chatky, zahráli pár her a vyrazili směr Halda v Boršicích, kde jsme si dali vynikající oběd – hranolky, palačinky, králíka na smetaně či smažený květák. S plnými břichy nás čekala ještě hodinová cesta do Polešovic. Únava byla znát, ale do školy jsme dorazili všichni.  

Celý adaptační pobyt jsme si velmi užili. Lepší start do nového školního roku jsme si snad ani nemohli přát. 

Hlášky na adaptačním pobytu:

„A safra, místo Biodermy jsem si vzala Baleu a nemám z toho vůbec dobrý pocit.“

„Já jsem si vzal rovnátka, ale zapomněl jsem kartáček.“

Sopel sem, sopel tam, já ty kliky přesto dám!

Při noční kontrole po opuštění klučičí chatky : „Ještě že sem (učitelka) nevlezla, když tu byla Aneta.“

„Hoši, viděli jste ju (učitelku) bez make-upu? Ty vybluté oči?“