Atletika hravě pro celou rodinu

Naše škola je zapojena do projektu Atletika do škol, proto spolu s AP Polešovjata jsme i rodiče zapojili do projektu Atletika hravě pro celou rodinu. V rámci projektu proběhnou 3 společné tréninky přihlášených rodin (děti z 1.st.), na konci roku si potom společně zazávodíme v atletických disciplínách. Letos se nám do projektu Atletika hravě pro celou rodinu přihlásilo 27 rodin. Trošku jsme měli obavy, zda to zvládneme, zda nám bude stačit naše malá tělocvična, zda jsme nepřecenili síly v množství účastníků. Ale skvělá atmosféra, hojná účast, spousta legrace a zábavy, neuvěřitelné zapojení rodičů nás přesvědčilo, že není z čeho mít strach. Pro dnešní první trénink jsme zvolili hry s padákem, štafety a obruče. Vše začalo úžasnou honičkou psích spřežení, po společné dvojičkové rozcvičce jsme se pořádně zamotali pod padáky, nechyběl ani lov žraloků. Pak už přišly na řadu tradiční štafetky a po nich hrátky s obručemi. Na závěr jsme vyzkoušeli na zklidnění společné proplétání obručemi. Čas uplynul jako voda a my máme první trénink úspěšně za sebou. Už teď se těšíme na další v březnu snad už venku. Děkujeme všem za nádherné společné odpoledne.