Stolní tenis - školní družina

Milí rodiče a děti,

v pondělí 29.1.2024 proběhla v tělocvičně naší školy ukázka a "ochutnávka" stolního tenisu pro děti školní družiny, který v Ořechově vede trenér Marek Janoušek a trenér Tomáš Durčák. Po úvodní rozcvičce a protáhnutí celého těla si děti vyzkoušely "Jak na to..."

Nejdříve si děti zkusily postoj u pinpongového stolu, stínovou rozcvičku, kdy musely děti zopakovat po trenérech držení svého těla i rukou. Asistenti trenérů Tomáš Durčák a Vojtěch Stupňánek pomáhali dětem při hře. Oba kluci se stolnímu tenisu věnují, chodí pilně trénovat a zúčastňují se krajských turnajů. Na turnaji ve Slavičíně dne 28.1.2024 se Tomovi podařilo v mladší kategorii umístit na 2. místě, ve starší kategorii na 5. místě. Vojta se ve starší kategorii umístil na 7. místě. Klukům moc gratulujeme a přejeme další sportovní úspěchy.

Po dnešní" ochutnávce " stolního tenisu si můžete přijet zahrát do Ořechova a něco nového se naučit. Dny a hodiny, kdy můžete trénink navštívit, mají děti na lístku, který dostaly od trenérů. Moc děkujeme za dnešní odpolední ukázku a těšíme se na viděnou.

Jana Hasoňová