Workshop s bývalou žačkou

Velké poděkování patří naší bývalé žačce Lence Šottlové, která ve svém volném čase přišla za dětmi do volitelných předmětů nesoucích název Gastronomie a Malí kuchtíci. Lenka je totiž studentkou Střední školy gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec a v nedávné době získala 1.místo v cukrářské soutěži Podbeskydský Ještěr.

Pro menší děti si připravila předem perníkové těsto, ze kterého společně vykrojili velikonoční motivy a po vychladnutí je i bílkovou polevou ozdobili. Během pečení Lenka stihla i odprezentovat svoji činnost ve škole, na ukázku přinesla nutné oblečení, pomůcky potřebné k pečení i vlastní sešity a zápisky.

Se staršími žáky upekla velikonočního beránka, kterého opět nazdobili sněhem vyšlehaným nad parou.

Jsme rádi, že se Lence daří, a ještě jednou jí děkujeme za její ochotu. Budeme se těšit na další setkání s ní.