Okrskové kolo Mc Donalds kopaná 4.-5.tř. UH 30.4.2024

V úterý 30. dubna 2024 se na Městském atletickém stadionu v Uherském Hradišti konal McDonald’s Cup. Naše škola byla reprezentována chlapci z 4. a 5. ročníku. Celkem se do turnaje zapojilo 19 týmů, které byly rozděleny do čtyř skupin. V naší skupině jsme se utkali s týmy ze Zlechova, Traplic, Boršic a Hluku. Výsledky našich zápasů byly následující: Polešovice – Zlechov 3:3, Polešovice – Boršice 5:1, Polešovice – Hluk 3:3 a Polešovice – Traplice 1:7. Naši kluci předvedli úžasné výkony. Zápasy se Zlechovem a Hlukem byly dramatické až do poslední chvíle a svým nasazením si kluci z Polešovic vydobyli podporu i z okolních škol. Sice nám chybělo trochu štěstí v posledních minutách zápasů, ale i tak si kluci zaslouží velké uznání za svou bojovnost a statečnost, se kterou se snažili o postup. Klukům děkujeme.

Školu reprezentovali: Lukáš Holáň, Tomáš Kubiš, Martin Bystriansky, Radomír Petr Menšík, Richard Šimeček, Daniel Kaštánek, Ondřej Sklenka, Oliver Stašek, Damián Šottl a Matyáš Maňásek.

 foto