Olympijský víceboj

   http://www.ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj/

Olympijský víceboj 2021-2022

TAK A JE TO TADY, OLYMPIJSKÁ HLÍDKA DORAZÍ 7.ŘÍJNA 2021 K NÁM DO ŠKOLY.
Těšte se na Štěpána Janáčka, Šárku Kašpárkovou, Pavla Dolejška a ještě jedno překvapení - současný olympionik, 56 dětí si zasportuje, ostatní mohou fandit, proběhne autogramiáda apod. Budou s námi od 9.hod. do 11.30.

V rámci tělesné výchovy jsme zapojeni již několik let do Sazka olympijského víceboje. Všichni žáci plní 8 disciplín olympijského víceboje a ti starší ještě 10 disciplín Odznaku všestrannosti. Kromě toho, že všichni žáci, kteří splní disciplíny získávají každý rok  svá sportovní vysvědčení a ti starší také odznaky, může škola získat olympijskou hlídku a finanční odměnu. Již v roce 2014/2015 měli naši žáci možnost strávit sportovní den s Jirkou Prskavcem a Šárkou Kašpárkovou, třikrát jsme také získali finanční odměnu na nákup sportovního vybavení. 

A já mám pro vás radostnou zprávu - za letošní plnění jsme vyhráli podzimní olympijskou hlídku, která k nám přijede na podzim (září, říjen) a vy budete mít možnost zasportovat si se známou sportovní osobností. Podrobnosti se včas dozvíte. Určitě se máte na co těšit.

Díky covidu 19 k nám ještě nedorazila sportovní hlídka, vše je v jednání, snad na podzim už dorazí.

  

http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/

I letos plníme na 1. i 2.st.  olympijský víceboj, na 2.st. také olympijský odznak. Níže máte manuály jednotlivých disciplín, kdyby jste chtěli trénovat. Na konci roku dostanete opět olympijské vysvědčení, můžeme získat až 60000Kč, olympijskou hlídku. Je to jen na vás.

disciplíny olympijského víceboje

disciplíny olympijského odznaku

Soubory