LYŽAŘSKÝ KURZ 2022

aktuality:

Lyžařský kurz – konečné vyúčtování

Vybráno:                       4850,- Kč

----------------------------------------------------

Ubytování, strava:        3350,- Kč (účet)

Vleky                            1500,- Kč (hotově)

Nevybráno:            doprava  doplatek    242,- Kč /jednu cestu hradí sdružení rodičů/

------------------------------------------------

Doplatek v hotovosti:   doprava 242,- Kč

 Doplatek:  242,-  Kč

 

Prosím o rychlé zaplacení v hotovosti k rukám p.uč. Šimkové. Děkujeme.

 

11.2.2022-  poslední informace k lyžařskému kurzu, snad už vše zůstane. 

Změny:
 
1. Odjezd je v neděli 20.2.2022 ve 12.00 od školy - sraz v 11.45 hod. ​

2. Děti již nepotřebují PCR test ani žádné certifikáty ani k ubytování ani ke skipasu. Tudíž již nemusíte nosit. Zůstávají roušky ve vnitřních prostorách, proto nezapomeňte dětem alespoň 3 nabalit  ( na svah nás vozí skibus, v chatě nejsme sami - tady povinnost nošení roušek trvá). Ve škole se budou testovat jen v pondělí, proto bych Vás chtěla  ale poprosit, aby jste dětem udělali v sobotu antigenní test doma, abychom předešli komplikacím, pokud by někdo z nich byl pozitivní. 

3. Peníze na vleky - 1500,- Kč skipas + 100,-Kč záloha (bude vrácena) - původní záloha byla 50,- Kč. Vše dejte dětem do obálky a odevzdají na horách paní učitelce Nedorostkové.

4.Doprava se platí po lyžařském kurzu (kolem 500-600Kč, je možný příspěvek SR - v jednání). Platíte až po vyzvání, neposílejte dřív.

5.Do pátku 18.2.2022 přinesou děti do školy lékařské potvrzení, podmínky kurzu, potvrzení o seřízení lyží. (někteří již odevzdali). U autobusu odevzdáte bezinfekčnost (pozor na datum), kartičku zdravotní pojišťovny, pravidelné léky. Vše dejte do jedné složky. Děkuji.

6.Lyže budou svázány dohromady s hůlkami, které jsou povinné, nezapomeňte na přilbu a brýle.​

Závěrem mi dovolte poděkovat rodičům za sponzorské dary, pokud má ještě někdo možnost, přineste prosím do školy. Děkujeme.

Během lyžařského kurzu budete mít informace na webových stránkách i zoneramě. Pokud budete chtít volat dětem, volejte prosím v odpoledním klidu, kdy budou mít volno. 

Pokud máte ještě nějaké dotazy, klidně volejte. Omlouvám se, za neustálé změny, bohužel to nemohu ovlivnit a musím se řídit nařízeními. 
Tak snad vše už bude v pořádku a my si užijeme lyžařský kurz. Děkuji. R.Šimková

11.1.2022 -Dobrý den, oslovuji Vás s požadavkem k doplacení lyžařského kurzu. Celková cena kurzu je 3350,-Kč. (celou částku má zaplacenou Eliška Bednářová, Lucie Holáňová a Ondřej Zapletal. Ti už nic neplatí, ostatní prosím o doplacení částky 2350,- Kč na účet školy - č.ú. 181172732/0300 a to do 23.1.2022. (Justýna Kožušníková doplácí 1350,-Kč). Nezapomeňte uvést do zprávy pro příjemce - LVVK + jméno dítěte).
Všechny informace děti obdrží definitivně příští týden. (tento týden jsme ještě řešili nějaké nesrovnalosti) Vás prosím, pokud se dítě nezúčastní, obratem mi napište. Na lyžařský kurz máme zlevněné 5denní skipasy - cena 1500,- Kč + 50,- Kč záloha. (prosím dejte dětem přesnou částku do obálky). Platí pro všechny.

Jak jsem psala dříve, kurzu se mohou zúčastnit všechny děti, změnilo se jen to, že pokud bude mít někdo pozitivní PCR test na covid a byl ve škole, jde s ním do karantény celá třída bez ohledu na to, zda prodělal covid, zda je očkovaný či neočkovaný. Proto doporučuji všem hodně opatrnosti a pokud bude mít někdo v týdnu před lyžařským kurzem nějaké zdravotní problémy měl by zůstat doma. Upozorňuji, že pokud dítě nebude mít při nástupu potvrzení o PCR testu nebo bude vykazovat známky nachlazení, nemůže na kurz odjet. (Ostatní přinesou daná potvrzení - prodělaný covid, očkování - do školy ještě před kurzem). Děkuji za pochopení. 

 

5.1.2022 - Hurá, podle nových pravidel se mohou zúčastnit všichni žáci lyžařského kurzu. Všichni musejí doložit před odjezdem
1.certifikát o očkování
2.potvrzení o prodělaném covidu
3.potvrzení o PCR testu, nesmí být starší než 72 hodin. 
Vše musí být doloženo písemně. Bez tohotodokumentu nemohou žáci nastoupit na lyžařský kurz. Během kurzu se již testovat nemusejí.
Informace děti obdrží během 14 dní.

15.11.2021 -  Zatím se nic nemění, kurz proběhne  v termínu 20.-25.2.2022, všechny informace obdrží děti v lednu, rodiče  prosím počítejte, že pokud nejsou děti očkované, budou muset mít PCR test. Vzhledem zdražení všeho se asi o 4 procenta zvedne cena, ti co už zaplatili celou částku, budou muset částku doplatit.  K platbě budete vyzváni přes bakaláře, zatím nic neplatit.

16.12.2021 - Podle stávajicích opatření se kurzu mohou zúčastnit děti očkované či po prodělaném covidu. Všichni jste obdrželi zprávu do bakalářů. Vyjímka existuje jen pro kurzy, kde je na chatě ubytovaný jen jeden kurz s vlastním vlekem. Bohužel, nás se to netýká. Zatím jsme nic nezrušili, vše se rozhodne na začátku ledna 2022. Opravdu nás to mrzí, děkujeme za pochopení.

Místo: Horská Chata Moravice na adrese Malá Morávka, Karlov pod Pradědem 251  https://www.hotel-jeseniky.cz/
Lyžování: Ski areál Karlov, https://www.skikarlov.cz/)
Účastníci: 7.AB, 8.třída
Termín: 20. – 25. února 2022 (Ne – Pá) -začínáme večeří, končíme obědem
Stravování: plná penze + pitný režim
Doprava: objednaný autobus
Záloha: 1000 Kč,- (uhradit na účet do 27.9.2021)

Ve zprávě pro příjemce (adresáta) uveďte jméno a příjmení žáka + LVK. Úhradu proveďte bankovním převodem či složenkou.

 ZŠ Polešovice, Školní 600, Polešovice 68737
ČSOB, č.ú. 181172732/0300
zpráva pro příjemce (adresáta): jméno žáka, třída (např. Luděk Rychlý, 8.tř.), LVK
částka: 1000,- Kč

 Celková cena: ubytování+strava 3350,- Kč, vleky (1500-2000 Kč), autobus (příspěvek SR) – na rodičovské schůzce v listopadu proběhne společná schůzka účastníků a budete vyzváni k doplatku kurzu.

Jakékoliv dotazy zodpoví: Mgr. Renata Šimková 774560375, email: renata.simkova@zspolesovice.cz  - vedoucí kurzu

Upozorňuji, že žáci musí mít seřízenou / potvrzenou z lyžařského servisu/ lyžařskou výbavu . Ve výbavě nesmí chybět přilba a brýle. Děti, které se kurzu neúčastní, budou mít vyučování.

 

Soubory