Březen

Ve středu 20. března přivítáme s dětmi jaro. Bude připravena práce na stanovištích, není potřeba si nosit učebnice. Postačí svačinka, pití a pouzdro.

Ve čtvrtek 21. 3. jste všichni srdečně zváni na velikonoční dílničky. Přijďte si s dětmi užít velikonoční tvoření. Zázemí pro naše děti a rodiče poskytneme v naší třídě, kde si můžete vyrobit tašku se zajíčkem, která se vám bude hodit na přenášení dalších výrobků.

Před odchodem na velikonoční prázdniny se budeme věnovat vlastnímu sebehodnocení. Je důležité si na 27.3. přinést složku se sebehodnocením do školy. Některé děti ji už ve škole mají připravenou.

V termínu 28. března - 1. dubna vás čekají velikonoční prázdniny.

Soutěž ve sběru starého papíru. Sbíráme nejen starý papír, ale i použitý kuchyňský olej. Svozovým dnem zůstává středa od 7:00 do 7:30 hodin. Balíčky papíru prosím svázat nebo dát do krabice. Nesbíráme kartony, špinavý a mastný papír.