Piráti! | Skylink TV Magazín

Vážení rodiče,

v nejbližší době nás čekají Velikonoční dílničky, rodičáky a divadelní představení ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti.

VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY
Srdečně Vás zvu na krásnou školní akci, kde si zatvoříte, ochutnáte dobroty a užijete si super atmosféru. Více info na hlavní stránce školy.

RODIČÁKY
Vážení rodiče,
v měsíci dubnu (datum upřesním) proběhnou rodičáky. Chtěla bych upozornit, že to nebude ta klasika, kterou čekáte :-) Rodičáky proběhnou formou TRIPARTIT - co to je? Jde o sezení, kterého se účastní učitel, rodič a žák. Budeme probírat konkrétní věci týkající se celého učebního procesu u každého žáka, určitě to bude přínosnější pro všechny strany.
Na konkrétní termín a čas se budete moci zanedlouho přihlásit. Vytvořím tabulku, kterou budu postupně doplňovat, a tak budete mít přehled o volných termínech a časech.