Výtvarná soutěž školních družin v ZŠ Tupesy

Ve středu 15. listopadu 2023 v dopoledních hodinách jsme se zapojili výtvarné soutěže dětí školních družin okrsku Buchlovice, která se konala v ZŠ Tupesy. Téma soutěže bylo do poslední chvíle tajemstvím, a tak se děti napínaly do poslední chvíle ….

Letošní téma – „Houbové město“ obsáhlo hned několik výtvarných pokynů: předkreslit tužkou, použít černý fix a stínovat žlutou a bílou temperou, představit si město, které tvoří hřiby. Porota neměla vůbec snadný úkol, protože všechny obrázky byly velmi zdařilé. 

Soutěže se zúčastnilo 7 čtyřčlenných skupin dětí v I. kategorii 1.- 2. třídy a ve II. kategorii 3. a 4. třída, které přivezly paní vychovatelky ze základních škol: Boršice, Nedakonice, Tupesy, Osvětimany, Zlechov, Buchlovice a Polešovice.

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně a žák:

I. kategorie:

Andrea Lagová 1. A

Jáchym Cícha 2. B

II. kategorie

Karolína Hrdinová 3. tř.

Kristýna Vaďurová 4. B

Přestože naše žákyně a žák měli krásné výtvory, tak nám štěstí nepřálo a my se neumístili. I tak jsme si výtvarnou soutěž užili, jak výtvarničením, tak i společnými zážitky.

Děkuji děvčatům a chlapci za reprezentaci naší školy, byli moc šikovní.

Fotky ze soutěže najdete na Výtvarná soutěž ŠD v Tupesích (1) | Zonerama.com v sekci po škole - Družina.

                                                                    Jana Esenderová