Objevujeme matematiku

Série přednášek ukazuje, že matematika je všude kolem nás - Tipy a rady -  Vysoké školyVážení rodiče,

v letošním roce strávíme společně s dětmi 84 výukových hodin, to je 3 780 minut a celých 63 hodin reálných :-) to se nám podařilo vypočítat v prvním výukovém bloku :-) V podobném duchu se ponesou i další setkání a snad se mi podaří naplnit očekávání dětí.
Společně jsme se domluvili na portfoliu, které se bude skládat z jednotlivých pracovních listů, které si budou žáci postupně zakládat. Prosím tedy již na následující výukový blok, tj. 12. 9., si žáci přinesou složku, do které bude možné zakládat jednotlivé listy.
Zde také najdete seznam pomůcek na danou hodinu, pokud zde nebude nic, tak jsem nezapomněla, ale nic speciálního potřeba není :-)

S přáním pěkného dne Lucie Cíchová


Dnes jsem pozvala děti do kurzu s názvem OBJEVUJI MATEMATIKU v Classroomu. Do kurzu budu vkládat potřebné odkazy a materiály potřebné pro práci v hodinách. Prosím tedy o přijetí kurzu, ať vše příští hodinu klape :-)

Děkuji LC