Projekt Seznamte se... - 4.A

Poslední lednový den, ten sváteční, spojený s vysvědčením, patřil ve 4.A přezentaci projektu Seznamte se, který se týkal seznámení zbytku třídy s námi samými.

V něm jsme propojili několik dovedností - museli jsme si promyslet, jaké informace o sobě chceme prezentovat, tyto informace zapsat do prezentace (zvolit styl písma, velikost, barvu, nastavit animaci, přechody, pozadí prezentace), ty doplnit obrázky a fotografiemi, zkontrolovat si pravopis, gramatickou a stylistickou část. To nejobtížnější, ale zároveň to nejkrásnější nás čekalo nakonec - odprezentovat před třídou naši práci, být připraveni odpovědět na zvídavé dotazy. 

Atmosféra byla skvělá, dozvěděli jsme se o spolužácích spoustu zajímavých informací a budeme se těšit na další prezentace spolužáků, kteří byli nemocní.

Fotogalerie