LYŽAŘSKÝ KURZ 2024

10.1.2024
Vážení rodiče, do lyžařského kurzu zbývá 14 dní, proto připomínám nutnost zaslání potřebných dokumentů a částky na skipas. Zároveň prosím, pokud lze, o drobné sponzorské dary (tužky, bločky, bonbony apod.). Připomínám, že odjezd je v neděli 28.1.2024 ve 12 hod., sraz je v 11.45 hod. na zastávce u školy. Prosím neparkujte auta u zastávky kvůli autobusu. Opatřete dětem jmenovkou lyže i boty (hlavně ty z půjčovny, děti je nepoznají), lyže musí být svázané spolu s hůlkami, lyžáky ve vaku či tašce (ne na volno), jídlo jen na cestu, nezapomeňte na kinedryl (i na zpáteční cestu).
Děkuji. R.Šimková

Potřebné dokumenty:

-  lékařské potvrzení, zdravotní kartičku (ofocenou), podmínky kurzu  - přinést do školy ihned (p.uč.Šimková)
-  2000,- Kč - na skipas ( je to i se zálohou - nebudeme vracet, použijeme na dopravu po lyžařském kurzu) - ihned do školy k rukám p.uč.Nedorostkové​
- potvrzení o bezinfekčnosti ( nesmí tam být datum starší 3 dní před odjezdem) - odevzdáte u autobusu
- potvrzení o seřízení lyží - přinést do školy ( někteří odevzdají u autobusu)​

Pokud jste nějaké dokumenty ztratili​, lze je stáhnout na stránkách školy - sportovní aktivity, lyžařský kurz. Pokud máte dotazy, volejte tel. 774560375

Dobrý den, posílám informace k platbě lyžařského kurzu. Lyžařský kurz (ubytování, strava) je potřeba zaplatit do konce listopadu na školní účet. Peníze na vleky budou vybrány začátkem ledna, doprava se bude platit až po lyžařském kurzu. Veškeré informace a nutné dokumenty obdržíte na společné rodičovské schůzce v listopadu 2023. Pokud budete platit po částech, prosím informujte mě. Děkuji. R.Šimková, vedoucí kurzu

Informace k platbě -  úhradu prosím proveďte bankovním převodem popř. složenkou: 

ZŠ Polešovice, Školní 600, Polešovice

ČSOB, č.ú. 181172732/0300
částka: 6540,- Kč
zpráva pro příjemce: jméno a příjmení žáka, třída (např. Luděk Rychlý, 7.B), LVK