Krajské kolo ČEPS florbalu 1.st. 17.1.2023

V prosinci si naši malí florbalisté vybojovali v okresním kole postup do krajského kola. To se uskutečnilo v Uh.Brodě v úterý 17.1.2023. Za účasti 10 nejlepších týmů z celého kraje se hrálo ve dvou skupinách, vítěz postoupil do celostátního kola v Praze. Tady už neexistoval slabý tým, šlo jen o to, jak se popasují s nervozitou. Naši florbalisti se postupně utkali s ZŠ Vinohrady, ZŠ Oskol Kroměříž, ZŠ Vsetín a ZŠ Zlín. I když jsme porazili jen ZŠ Kroměříž, tak rozhodně nemůžeme mluvit o zklamání. Vždyť 2 týmy naší skupiny nakonec hrály finále. Parta v konečném pořadí obsadila nádherné 7.místo v kraji a byla pochválena za předvedenou hru. Jen škoda, že jsme zapomněli na obranu, všichni chtěli dát gól, vyrobili jsme hrubé chyby a v tak silné konkurenci soupeř trestal.  Určitě máme pro další roky co vylepšovat. Tato parta je skvělý tým a určitě nasbírala spoustu zkušeností z okresního i krajského kola, které zužitkují v dalších letech. Je to první tým v Polešovicích, který vybojoval postup do kraje a určitě budou pilně trénovat, aby se třeba příští rok pokusili vybojovat finále. Velká gratulace a jen tak dále.

Naši školu  reprezentovali Tomáš Maurer, Tobiáš Hlaváček, Petr Orechovský, Sebastian Šottl, Kristian Hudeček, Tereza Kubalová, Šimon Kalina, Dominik Ammer, Radek Menšík, Lukáš Holáň, Damián Šottl. 

foto

Soubory