Biologická olympiáda

ŠKOLNÍ ROK 2023-2024

Téma 58. ročníku BiO je

Jak se žije v lužním lese

2. místo v okresním kole BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY v kategorii D vyhrála

ANNA PIKNEROVÁ ze 7.B

Školní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY v kategorii D vyhrála

ANNA PIKNEROVÁ ze 7.B

!!! GRATULUJEME !!!

Kategorie D je určena pro žáky 6. – 7. ročníků základních škol a 1. – 2. ročníků osmiletých gymnázií

Kategorie C je určena pro žáky 8. – 9. ročníků základních škol, 3. – 4. ročníků osmiletých gymnázií a 1. – 2. ročníků šestiletých gymnázií

Všechny důležité studijní materiály si stáhněte do svého PC - dole ke stažení. Slouží k domácí přípravě!!

OKRESNÍ KOLO

Nejlepší řešitelé biologické olympiády ze školního kola postoupí do kola okresního. Budou tedy muset vypracovat vstupní úkol. Vyberou si jeden z následujících možných - viz příloha.

VSTUPNÍ ÚKOLY DO OKRESNÍHO KOLA si stáhnete až v případě, že budete úspěšní ve školním kole. Vybraný vstupní úkol pak musíte do příslušného termínu vypracovat a zaslat pořadatelům okresního kola. O všem vás také budu informovat osobně.

Mgr. Radka Piknerová