Biologická olympiáda

ŠKOLNÍ ROK 2021-2022, školní kolo proběhne koncem ledna.

Každý, kdo se chce účastnit nějaké olympiády, bude se muset dobře připravit. Materiály na přípravu k biologické olympiádě najdete zde. Doporučuji si soubory stáhnout a uložit do počítače (případně vytisknout). Pak už se stačí jen začíst a snažit si něco zapamatovat.

Téma 56. ročníku je: Jak přežít zimu

  • kategorie C - 8. a 9. ročníky
  • kategorie D - 6. a 7. ročníky

Studijní materiál pro žáky: níže v příloze studijní text a seznam organismů k poznávačce.


Výsledky školního kola: (proběhne koncem ledna)

Mladší kategorie (6. a 7. třída)
1. místo: 
2. místo: 

Starší kategorie (8. a 9. třída):  
1. místo: 
2. místo: 


OKRESNÍ KOLO

Ti z vás, kteří postoupí do škola okresního budou muset vypracovat vstupní úkol. Vyberou si jeden z následujících možných.

VSTUPNÍ ÚKOLY DO OKRESNÍHO KOLA si stáhnete až v případě, že budete úspěšní ve školním kole. Vybraný vstupní úkol pak musíte do příslušného termínu vypracovat a zaslat pořadatelům okresního kola. O všem vás budu informovat osobně.

Mgr. Radka Piknerová 

Soubory