Biologická olympiáda

ŠKOLNÍ ROK 2021-2022

27. ledna  proběhlo školní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY
Ve starší kategorii se na 1. místě umístila 
LUDMILA PAVLÍČKOVÁ z 8. třídy 
a může tedy postoupit do kola okresního.

Gratulujeme.

Bohužel v mladší kategorii se olympiády účastnili pouze 2 žákyně ze 6. ročníku, které nedosáhly potřebný počet bodů k postupu do dalšího kola. Přesto jim za jejich zájem patří velký dík. Snad to příští rok bude lepší.

Téma 56. ročníku je: Jak přežít zimu

  • kategorie C - 8. a 9. ročníky
  • kategorie D - 6. a 7. ročníky

Studijní materiál pro žáky: níže v příloze studijní text a seznam organismů k poznávačce.


OKRESNÍ KOLO

Ti z vás, kteří postoupí do kola okresního budou muset vypracovat vstupní úkol. Vyberou si jeden z následujících možných.

VSTUPNÍ ÚKOLY DO OKRESNÍHO KOLA si stáhnete až v případě, že budete úspěšní ve školním kole. Vybraný vstupní úkol pak musíte do příslušného termínu vypracovat a zaslat pořadatelům okresního kola. O všem vás také budu informovat osobně.

Mgr. Radka Piknerová 

Soubory