II. Družina

Žáci navštěvující tuto družinu- seznam v souboru níže.

Činnosti dětí z naší družiny v tomto šk. roce - fotogalerie - zde.

Milí kamarádi přeji Vám krásnou podzimní sobotu a neděli. Dávejte na sebe pozor a v pondělí se na Vás všechny moc těším. Také pozdravuji všechny marody vaše paní vychovatelka Jana a paní asistentka Andrea.

Milé děti, zítra na Vás ve družině čeká opět Lumpíček a Rošťanda,,se kterými prožijete další dobrodružství. Moc Vás chválím rodičům za pěkné čtení příběhů s těmito hrdiny. Také Vás moc   pozdravuji a zítra se na  všechny moc těším ,také posílám pozdrav všem marodům. Brzo se uzdravte a třeba pěkný večerníček Vám přeje paní vychovatelka Jana.

Milé děti a rodiče, dne 24.11. proběhlo ve školní družině bubnování, v odkazu níže si můžete prohlédnout fotografie.

https://www.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/7925986

https://www.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/7926041

 

Milí návštěvníci,

dne 8. března se konal tradiční dětský karneval. Jeho program byl pestrý a věříme, že každé dítě z něj odcházelo s úsměvem na tváři. Velké poděkování patří všem rodičům, kteří pomohli přichystat dětem kostým a taktéž těm, co přispěli sladkostmi do tomboly. V odkazu níže si můžete prohlédnout průběh karnevalu. 

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/8235198

Dne 29.3. proběhla v dětském klubu beseda na téma Moje tělo a zdraví.

S dětmi jsme si zopakovali jaké části má lidské tělo, seznámili jsme se s důležitými telefonními čísly integrovaného záchranného systému a prakticky jsme si vyzkoušeli ošetřit namaskovaná zranění.

Dne 21.4. proběhla v dětském klubu také beseda pro starší děti na téma Bezpečnost a prevence úrazů.

S dětmi jsme se hravou formou zaměřili na prevenci úrazů a podle obrázků jsme zjistili jak je bezpečnost důležitá. Děti si zopakovaly, jak správně přivolat zdravotnickou záchrannou službu a ošetřily namaskovaná zranění. Vyzkoušely si také masáž srdce na resuscitační figuríně. V odkazu níže si můžete prohlédnou fotografie.

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/8354009

Odkaz na fotografie - Pečení velikonočních perníčků

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/8351478

Dne 19. 5. 2022 se uskutečnil florbalový turnaj na Základní škole ve Zlechově. Naši žáci se umístili na krásném 3. místě. V odkazu níže si můžete prohlédnout fotografie.

https://eu.zonerama.com/ZSPolesovice/Album/8438367

V říjnu 2022 se uskutečnil fotbalový turnaj na Základní škole ve Zlechově. V odkazu níže si můžete prohlédnout fotografie.

Fotbalový turnaj ve Zlechově 

V únoru 2023 se uskutečnil turnaj ve vybíjené na Základní škole v Boršicích. V odkazu níže si můžete prohlédnout fotografie.

Turnaj ve vybíjené 

 

 

Soubory